Ludowy Klub Sportowy Sokół Adamów - strona nieoficjalna

GKS "Janovia" Janów Podlaski - LKP "Orkan" Wojcieszków
ŁKS Łazy - GLKST "Niwa" Łomazy

Ankiety

Czy chcesza aby Strona Juniorów została przeniesiona na Futbolowo 2.0 ? (Strona coś w stylu ekipy seniorów)

Sokół 0:1 Janowia
Ładowanie...

SOKÓŁ zwycięża w meczu na szczycie !

• autor: sokoladamow, 2012-06-02 13:48

Sokół Adamów wygrał na wyjeździe w meczu na szczycie z Gromem Kąkolewnicą 3:1 . To był bardzo trudny mecz . Obie drużyny chciały wygrać . Warunki pogodowe nie były najlepsze gdyż wiał silny wiatr. Nie pomagała też murawa na stadionie gospodarzy , ponieważ trawa była dość długa . Od początku meczu była ostra walka . W pierwszych minutach warunki na boisku dyktował Grom . Gospodarze stworzyli sobie kilka sytuacji ale w bramce pewnie bronił Marcin Dzido . Z biegiem czasu Sokół wreszcie zaczął grać swoją piłkę i przyniosło to korzyści . Do przerwy wynik 2:0 . Strzelcy : Czarek Sitarski, Michał Michał Wojciechowski . W drugiej połowie nasza drużyna nastawiła się na kontry . Grom otworzył się i bardzo chcieli wyrównać wynik. Po pięknej wyprowadzonej kontrze bramkę na 3:0 strzela Mateusz Wróblewski . Gromowi udało się strzelić bramkę honorową . Jeden z piłkarzy Gromu wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i strzelił bramkę. Mało brakowało i nasz bramkarz obronił by ten strzał ale piłka otarła jego palce i wpadła . Pod końcem spotkania gra zaczęła się zaostrzać . Było więcej spięć . Cieszą zdobyte 3 punkty na trudnym terenie !

Galeria zdjęć

sokol-adamow-grom-kakolewnica-3445492.jpg sokol-adamow-grom-kakolewnica-3445494.jpg sokol-adamow-grom-kakolewnica-3445495.jpg

autor: rafal0409 2012-06-02 21:48:15

Profil rafal0409 w Futbolowo Gratuluję wygranej. ;] Tornado 0-6 Bizon.

autor: sokoladamow 2012-06-02 22:10:05

Profil sokoladamow w Futbolowo Dziękujemy i nawzajem :)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS "Sokół" AdamówGKS "Janovia" Janów Podlaski
LKS "Sokół" Adamów 0:1 GKS "Janovia" Janów Podlaski