Czy chcesza aby Strona Juniorów została przeniesiona na Futbolowo 2.0 ? (Strona coś w stylu ekipy seniorów)

Ładowanie...

Aktualności

Pechowy wyjazd oraz 3 obroniony rzut karny z rzędu .

• autor: sokoladamow, 2013-09-29 22:22

Mecz wyjazdowy do Łomaz nie zaliczymy do udanych. Gospodarze zażyczyli sobie okazania dokumentów tożsamość przez naszych zawodników . Niestety ale nie wszyscy posiadali ze sobą taki dokument . Gospodarze nie wyrazili zgody na grę zawodników bez takich papierów . Zero kultury piłkarskiej ze strony gospodarzy. Sokół zaczął ten mecz w 8 . Po 30 minutach do drużyny seniorskiej zszedł Czarek Sitarski . Wynik przed przerwą był 5:0 dla Niwy . Po kilku minutach nasz piłkarz doznał kontuzji i musiał opuścić boisko . Takim o to akcentem zakończyło się spotkanie . Walkower . Cieszy fakt iż w trakcie tej jednej połowy Marcin Dzido obronił 3 karnego z rzędu ( 3 mecze - 3 obronione karne). Widać że nasz kapitan jest w formie .

• Komentarzy [27]
  • czytano: [737]

autor: ~jebacniwe 2013-09-29 22:46:15

avatar i nie dziwo, że są liderem, jak co drugi mecz mają walkower !

autor: ~LKS 2013-09-30 12:48:50

avatar NIWA ŁOMAZY ZIELONO BIAŁE KUTASY!!!

autor: ~jebac niwe jebac 2013-09-30 14:15:26

avatar albo walkower albo jakieś wyniki 5:1 .. 3:1 jak przeciwnicy ich grają w 7 czy 8

autor: ~obserwator 2013-09-30 14:38:43

avatar Z orkanem też powiniście przegrać grali lepiej a w łomazach odaliscie mecz walkowerem bez honoru

autor: ~necker 2013-09-30 19:03:58

avatar nie wiesz to sie nie udzielaj cwelu, 1 mecz sprawdzilismy bo dostalismy info ze macie nie uprawnionych do gry, jak bylibyście w porzadku to byscie mieli dokumenty chyba pierwszy raz w piłke nie gracie? chyba ze sie myle bo troche na to wskazuje

autor: ~tyt 2013-10-01 08:53:28

avatar Wracać tam gdzie wasze miejsce ! (VI Liga !)

autor: ~Rykityki 2013-10-01 08:54:09

avatar Na takie zadupie dociera jakiekolwiek info ? Hahaha śmieszne :D

autor: ~anonim 2013-10-01 17:56:58

avatar k***** barany to komentuja ze zal czytac, kazde inne mecze gralismy 11vs11, dajemy rade spokojnie moze dlatego ze trenowalismy 5 razy w tygodniu w wakacje , a cwele przegrywac nie umiecie to nie grajcie, my jako juniorzy jestesmy druzyna namiare klasy okregowej i to z palcem w d*****, za to wy gracie kilka lat w tej lidze i nie wiecie ze trezba brac dokumenty ne mecz? jestescie załosni i gracie jak p*****, bo broniac sie w 8 i starcic 5 bramek w 30 minut to tez cos o was swiadczy jesli sie tylko broniliscie

autor: ~do @necker 2013-10-01 19:25:50

avatar koleżko, gdyby nasi koledzy mieli legitymacje i 2 chłopaków nie grałoby w seniorach to byśmy was roznieśli na tym boisku......

autor: ~anonim 2013-10-01 22:02:28

avatar sluchaj obojniaku i mnie nie w*****, jakby chlopaki od nas nie poszli do seniorow to po 30 minutach byłoby 15:0a nie 5 cwelu j***** z zadupia ktorego na mapie nie ma

autor: ~zal cweli 2013-10-01 22:07:53

avatar pokazaliscie klase nie ma co, zachownanie na miare 10 ligi hahahahahahha, nie brac dokumentow na mecze to zalosne, jestescie tylko cwani w mordzie i w necie, miał byc pojazd w łomazach a jakos wam nie wyszło,hahahahha gnoje, mama wam nie pozwoliła kozaczyc?

autor: ~Hitler 2013-10-01 22:49:18

avatar Słuchaj pajacu jeban* przyjedziecie w następnej rundzie do nas to będziecie ku*wa wtedy płakać . W pełnym składzie i na normalnym boisku was zjedziemy tylko łomot będzie szedł. Bo waszą łąkę nie można nazwać boiskiem .

autor: ~jebacniwe 2013-10-01 23:00:06

avatar ja pierdole goście wam sie w tych pustych łbach coś porozkładało ? z orkanem powinniśmy przegrac ? k***** byłes na meczu ze widziałes ? po 1 połowie 3 podstawowych zawodników do seniorów schodzi ? k***** boicie sie z nami zagrac na normalnym boisku ? bo u was to k***** macie jakiś plac boju nie boisko k*****. szerokie jak s***** grząsko tez ze sie buty zapadają. wogole tam patole macie. seniorzy grają w tych samych strojach co juniorzy
my nawet szatni nie dostaliśmy, a jak wy do nas przyjezdzacie to macie szatnie prysznice i wszystko.jedn plus waszej zapyziałej wiochy to taki ze macie dobrze bar ulokowany i barmankę miłą, w przeciwieństwie do was j***** wiesniaki. czekamy w adamowie i dopiero bedziemy gadac. nie musicie brac dokumentow bo my swoj honor mamy i nie bedziemy was sprawdzac !

autor: ~JA 2013-10-01 23:17:18

avatar Chłopaki spinacie się a najważniejsza tabela więc trzeba grać do końca i walczyć , każda jedna drużyna powinna mieć ten tok myślenia i doskonalenie swojej kadry zamiast się bezsensownie spinać kto jest lepszy , tym razem Niwa była lepsza a następnym razem może wygra Sokół. W zeszłym sezonie Orkan przegrał u siebie 5-1 z Sokołem a pół sezonu później po ciężkich treningach i odpowiedniej motywacji wygrał 2-0 w Adamowie. W tej rundzie zabrakło szczęścia ale no taki jest sport jest zawsze druga runda i trzeba walczyć.

autor: ~69 2013-10-02 15:03:42

avatar Panowie... Zobaczymy w nastepnej rundzie... Niwa i tak wygra!

autor: ~świerzak 2013-10-02 15:06:04

avatar kozaki w necie p***** w świecie niwa jest 1 :)

autor: ~jebacniwe 2013-10-02 16:08:27

avatar niwa to moze wygrac ale wpierdol w adamowie na boisku !!!!

autor: ~świerzak 2013-10-02 19:02:22

avatar kozaki w necie p***** y w swiecie NIWA LIDEREM ! :)

autor: ~świerzak 2013-10-02 19:06:17

avatar zobacz na tabele i się nie spinać neokidy :]

autor: ~lks sokol 2013-10-03 17:23:33

avatar przypomnijcie sobie jak 4-5 lat temu dostawaliście od nas bęcki 6:0, 7:0 a u nas w adanmwie nawet 12:0 i teraz gdybysmy mieli pelny sklad to tez by bylo tak :)

autor: ~NIWA 2013-10-05 13:23:32

avatar chlopie, liczy sie to co jest teraz. Nie wiem co bylo kiedys, ale wiem co bylo w niedziele - 5:0 po 30 min. i oddanie mecz walkowerem, wstyd dla druzyny, bo zadna szanujaca sie druzyna nie oddalaby meczu walkowerem, nawet jak mieliby grac w 7 tak jak Wy i przegrac 5,6,7...-0. Bedziecie mieli okazje sie zrewanzowac na wiosne na wlasnym boisku i tak pokazcie, swoja klase. Wiadomo przed monitorem kazdy jest mocny, a z tego co widze w tabeli, to jestescie bardzo przecietna druzyna, ktora gra w kratke. Wiem, ze trudno spojrzec prawdzie w oczy, ale niestety tak jest Panowie. Pozdrawiam ;)

autor: ~anonim 2013-10-05 15:16:35

avatar Juniorzy Victori pokaza jak sie gra dla Rokitna
:-D

autor: ~qe 2013-10-05 17:47:52

avatar Zerknij sobie w archiwum tamtego sezonu i wtedy gadaj czy jesteśmy przeciętną drużyną czy też nie .

autor: ~jjjk 2013-10-05 22:30:29

avatar Janowia z Liderem sie nie żegna. Nie ma co robic sobie nadziei chlopaki.

autor: ~JA 2013-10-06 16:36:55

avatar Nie, Niwa już nie jest liderem. LKP 6-2 !

autor: ~lks sokol 2013-10-06 20:18:30

avatar gramy w kratkę, bo zawsze 2-3 chłopaków którzy prowadzili grę są ściągani do seniorów, kilku odeszło i teraz nadeszła pora na młodszych chlopaków którzy nie zawsze zachowują się na boisku jak należy :)

autor: ~Lks 2013-10-12 15:51:39

avatar Koledzy z Niwy:
My gramy w tej lidze ładnych parę lat i zawsze mieliścmy 1,2 miejsce.TEraz nadszedł czas żeby młodsi zawodnicy pokazali się.CZekamy w Adamowie.