Ludowy Klub Sportowy Sokół Adamów - strona nieoficjalna

GKS "Janovia" Janów Podlaski - LKP "Orkan" Wojcieszków
ŁKS Łazy - GLKST "Niwa" Łomazy

Ankiety

Czy chcesza aby Strona Juniorów została przeniesiona na Futbolowo 2.0 ? (Strona coś w stylu ekipy seniorów)

Sokół 0:1 Janowia
Ładowanie...

Sokół wygrywa w niepełnym składzie ...!

• autor: sokoladamow, 2014-05-04 19:00

Niedziela 4 maja dla naszych zawodników z pewnością była dobra . Nasza ekipa pokonała na wyjeździe Bizon Jeleniec 3:2 . Trzeba dodać iż przez cały mecz Sokół grał w 10 . Mecz zaczął się dla naszych zawodników dobrze . Stwarzali sytuację podbramkowe , którą w pewnym momencie na bramkę zamienił Marcin Dzido po prostopadłym zagraniu Michała Facona . Chwilę po bramce Marcin Dzido "wkręcał" w ziemię obrońców gospodarzy na 17 metrze po czym został z faulowany . Oczywiście do rzutu wolnego podszedł "poszkodowany" i strzałem w samo okno ustalił wynik 2:0 dla Sokoła . Po golu gospodarze narzucili swój styl gry i prowadzili grę z czego padła 1 bramka dla Jeleńca . Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 2:1 . Tuż po zmianie stron goście zaatakowali wyżej . W jednej z sytuacji Marcin Dzido znalazł się oko w oko z bramkarzem ale górą z tego pojedynku wyszedł goalkeeper Jeleńca . Sokół drugą część grał z kontry po 20 minutach gry drugi raz w meczu Cinek wyszedł sam na sam z bramkarzem i pokonał go strzałem w prawy róg bramki. Gospodarze mieli swoje okazje ale w 80 minucie meczu wykorzystał jedną z sytuacji zawodnik Bizona . Groźnymi strzałami straszył Sokół bramkarza z Jeleńca ale były one niecelne . Drugą piękną bramkę mógł mieć na koncie Cinek który z 40 metra huknął niczym z armaty na bramkę Jeleńca ale piłka odbiła się od poprzeczki . Solidny występ zaliczył również Krzysztof Kania który pokazał się kilkoma dobrymi interwencjami . Już za tydzień Wielkie Derby ! Trzymamy kciuki !

Galeria zdjęć

bizon-2-3-sokol-5509502.jpg bizon-2-3-sokol-5509506.jpg bizon-2-3-sokol-5509512.jpg

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS "Sokół" AdamówGKS "Janovia" Janów Podlaski
LKS "Sokół" Adamów 0:1 GKS "Janovia" Janów Podlaski